nieuws › Eerste paal geslagen voor het NSA Gebouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis
1epaalalbertschweitzer.jpg
1epaalalbertschweitzer2.jpg
1epaalalbertschweitzer3.jpg

Eerste paal geslagen voor het NSA Gebouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis

07 nov '22

Na een lange voorbereiding is met het slaan van de eerste paal op vrijdag 28 oktober jongstleden de bouw van het nieuwe noodstroomvoorziening gebouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht eindelijk van start gegaan.

De huidige installatie is verouderd en heeft te weinig capaciteit, vandaar dat er een nieuw Noodstroom Aggregaat gebouw (NSA) bij de achteringang van het ziekenhuis komt. Het nieuwe NSA gebouw levert straks energie (vergelijkbaar met 1500 huishoudens) met minder CO2 uitstoot en zal ook stiller zijn dan de huidige voorziening.

De NSA is nodig om bij stroomuitval direct de patiëntenzorg en andere processen in het ziekenhuis te borgen tot er weer energie van buiten is.

KuiperCompagnons is verantwoordelijk voor het ontwerp en kijkt uit naar en succesvolle bouwperiode met Construtif, Kuijpers, ULC en RoyalHaskoning.